На Львівщині "Тойота" з’їхала у кювет: двоє постраждалих
Дорожньо-транспортна пригода сталась, 4 березня, близько другої ночі, у селі Сапіжанка, Кам’янко-Бузького району. Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.
Як попередньо встановили поліцейські, водій автомобіля «Тойота Авенсіс», 18-річний львів’янин, не впорався з керуванням, після чого автомобіль з’їхав у кювет. Внаслідок ДТП, водій та 31-річний пасажир «Тойоти» отримали тілесні ушкодження.
Наразі, правоохоронці з’ясовують обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Також встановлено, що хлопець, котрий керував автомобілем, водійського посвідчення не отримував.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі