На Львівщині троє сиріт отримали трьохкімнатну квартиру
Учора, 26 липня, у смт. Добротвір Кам’янка-Бузького району, вручили право власності та ключі на трьохкімнатну квартиру двом сестрам та братові, особам з числа дітей-сиріт. Вищезгадані особи донедавна були вихованцями прийомної сім'ї, яка функціонувала на території району. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
Кошти виділили з обласного та районного бюджетів – 343,0 тис гривень та 228,0 тис гривень відповідно. Загальна вартість квартири –572,0 тис гривень.
На заході були присутніми заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, голова бюджетної комісії обласної ради Олег Домчак, голова Кам'янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.
У вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук зазначила, що головне завдання дорослих — захистити права дітей-сиріт та повернути їм віру в добро і справедливість. Адже, найкращий спосіб зробити дитину хорошою — це зробити її щасливою. А сьогоднішня подія - майбутнє історії нашої країни.
Зазначимо, упродовж 2013-2017 року в межах Програми у Кам’янка-Бузькому районі придбали житло для 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі