На Львівщині у 29 людей підозрюють коронавірус
Хворих, у яких виявлено грип вже виписали з лікарні. Про це повідомив в. о. директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько.
«У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, на сьогоднішній день, перебуває 26 пацієнтів з підозрою на коронавірус. Усі вони в стані середньої важкості або в легкому стані. Ми очікуємо отримання аналізів по цих пацієнтах. До сьогодні 3 перебувають на амбулаторному режимі лікування. Вони є з позитивними епіданамнезами і ми очікуємо по них підтвердження на коронавірусну інфекцію», — розповів Андрій Васько.
Усіх пацієнтів, тести яких учора повернулись з Києва із діагнозом грип, виписали із лікарні. Нагадаємо, що таких осіб — четверо.
“Загалом, за увесь час до медиків звернулось 33 мешканці області. Трьох перевели на амбулаторне лікування, чотирьох виписали”, — резюмує Андрій Васько.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі