На Львівщині у ДТП постраждав 57-річний пішохід

Медики діагностували у нього «закритий перелом нижньої третини лівої гомілки та закритий перелом лівої кінцівки». Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Юлії Бури, Самбірський відділ поліції ГУНП у Львівській області.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 15 листопада близько 17.15 на автодорозі Львів – Самбір – Ужгород по вулиці Степана Бандери у місті Самбір.
Як попередньо встановили поліцейські, водій автомобіля «ЗАЗ Ланос», 65-річний місцевий мешканець, скоїв наїзд на пішохода, 57-річного жителя міста Старий Самбір, який переходив дорогу пішохідним переходом.
Внаслідок автопригоди чоловік отримав тілесні ушкодження. Медики діагностували у нього «закритий перелом нижньої третини лівої гомілки та закритий перелом лівої кінцівки».
Поліцейські встановлюють обставини ДТП. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий термін.
varta1.com.ua: Новини

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована

Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували

На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
- У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
- Львівська мерія бореться з нелегальними вуличними фотографами (ФОТО)
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
- У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
Найчитаніше
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
- У Львові поліцейські дістали з авто жінку з дітьми, яка з битою скоїла ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
Коментарі