На Львівщині у ДТП травмувався неповнолітній велосипедист

Потерпілий — мешканець м. Старий Самбір 2003 року народження. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

6 серпня, о 23:00 год., у м. Старий Самбір, на перехресті вулиць Д. Галицького та С. Дашо, водій автомобіля “Судзукі Джемпі”, мешканець м. Старий Самбір 1975 року народження, здійснюючи виїзд на вул. Д. Галицького, зіткнувся з велосипедистом.

Внаслідок ДТП, велосипедист отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований в Старосамбірську ЦРЛ із діагнозом: “Закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та перелом нижньої щелепи”. 

Причини та обставини події встановлюються.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю