На Львівщині у ДТП з автобусом травмовано семеро людей (фото)
Вчора, 10 грудня, близько 21:55 год, поблизу с. Верчани, Стрийського району, відбулось зіткнення автобуса «Mercedes» з вантажним автомобілем «Volvo». Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.
На момент зіткнення в автобусі перебувало 20 людей.
Внаслідок ДТП, травмовано 7 осіб з автобуса, водія автобуса затиснуло деформованими конструкціями.
Рятувальники, з допомогою гідравлічного спорядження, деблокували потерпілого водія автобуса та передали медикам.
Після огляду медиками потерпілих, з травмами різного ступеня важкості, в Стрийську центральну районну лікарню госпіталізовано 3 особи.
Обставини ДТП з’ясовуватимуть поліцейські.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі