На Львівщині у потрійну ДТП потрапив посол Швейцарії (фото)
У ДТП потрапив автомобіль з дипломатичними номерами SDR038 посла Швейцарії в Україні Гійома Шойрера. Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
27 червня о 19:20 год. на автодорозі М-06 Київ-Чоп 507 км, у Кам’янка - Бузькому районі неподалік с. Дідилів, водій (громадянин Швейцарії), 1963 року народження, керуючи автомобілем Volvo СХ60, рухаючись з м. Київ в напрямку м. Львова, виїхав на смугу зустрічного руху де здійснив зіткнення з автомобілем “Фольксваген Т4” під керуванням жителя с. Гаї-Дітковецькі Бродівського району, 1975 року народження та автомобілем “Чері Амулет”, під керуванням жителя м. Львів, 1965 року народження.
Внаслідок ДТП отримали травми три водії та три пасажири, а саме:
- пасажир автомобіля Volvo, 1969 року народження, проживає в м. Київ, госпіталізована в першу хірургію ЛШМД м. Львова;
- водій автомобіля Volkswagen Т4, госпіталізований в Буську ЦРЛ;
- пасажир автомобіля Chery, 1969 року народження, проживає м. Львів, після огляду та надання медичної допомоги відпущена додому;
- пасажир автомобіля Chery, 2007 року народження, проживає м. Львів (дитина), після огляду та надання медичної допомоги відпущена додому;
- водій автомобіля Volvo, після огляду та надання медичної допомоги в МТП-3 відпущений додому;
- водій автомобіля Chery, після огляду та надання медичної допомоги в МТП-3 відпущений додому.
Обставини події встановлюються.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- На війні загинув 21-річний Герой зі Львівщини
Коментарі