На Львівщині у саморобному наметі згоріла 1-річна дитина (фото)
Сьогодні, 6 листопада, до поліції звернулася 23-річна мешканка Закарпатської області з повідомленням, що в місті Жидачів, на території табору загинув її однорічний син. Про це інформує поліція Львівської області.
«У саморобному наметі з дерев’яним каркасом, обтягнутим поліетиленовою плівкою, жінка запалила саморобну пічку та пішла набирати воду до озера, залишивши дитину без нагляду. Поки матері не було, намет зайнявся і дитина загинула», — йдеться у повідомленні правоохоронців.
Жінку затримано у порядку ст. 208 кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, — позбавлення волі на термін до п’яти років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі