На Львівщині урочисто перепоховали 29 воїнів Першої української дивізії «Галичина»
Сьогодні, 28 липня, на Львівщині відбулися заходи із вшанування пам’яті українських воїнів, військовиків інших національностей, які загинули у роки Другої світової війни у «Бродівському оточенні». Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
Зокрема, у с. Червоне, Золочівського району, на території військового кладовища, громадськість та представники влади поклали квіти до символічних таблиць біля каплиці. Опісля відбулось віче.
“На цьому місці полягли люди, які мали честь захищати нашу державу. Ми сьогодні маємо велику відповідальність продовжувати цю національно-визвольну боротьбу. І вона триває не лише за територію, але й за українську мову та віру. Ми сьогодні маємо сильну українську армію, яка готова боронити нашу державу, також маємо національну пам’ять та свідомість, які допоможуть нам захищати наші цінності. Пригадую слова полковника Коновальця: “У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії”. Переконаний, що ми станемо творцями нашої української історії”, — зазначив заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.
Після віче відбулося урочисте перепоховання 29-ох віднайдених останків воїнів Першої української дивізії «Галичина».
Також скорботні заходи відбудуться у селі Підгірці, Бродівського району, та на горі Жбир, де розташований меморіал воїнам Першої української дивізії «Галичина» Української Національної Армії, що неподалік с. Ясенів, Бродівського району.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі