На Львівщині ув’язнили зловмисника, який поранив ножем чоловіка під час п’яної сварки
Золочівська місцева прокуратура довела вину 47-річного мешканця Перемишлянського району, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я або незначну втрату працездатності) КК України.
Про це пише пресслужба прокуратури у Львівській області.
Встановлено, що, у жовтні 2018 року, вказаний чоловік у стані алкогольного сп’яніння, під час розпочатої ним же сварки, заподіяв чоловіку рідної сестри ножем різану рану правої щоки.
На момент події зловмисник відбував іспитовий термін за скоєння злочинів, передбачених ч. 1 ст. 125(умисне легке тілесне ушкодження) та ст. 15 ч. 3 ст. 185 (замах на крадіжку, поєднану з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) КК України.
Під час судового розгляду обвинувачений прибував на суд лише у супроводі працівників поліції та просто у залі суду неодноразово погрожував розправою потерпілому і свідкам.
Відтак, вироком Золочівського районного суду від 12 червня 2019 року, фігуранта визнано винним у вчинені інкримінованого злочину та призначено покарання — 1 рік обмеження волі.
З урахуванням факту вчинення злочину під час іспитового строку, судом призначено остаточне покарання у вигляді 3 років 3 місяців позбавлення волі та взято його під варту просто у залі суду.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі