На Львівщині в автомобілі виявили померлим власника (ФОТО 18+)

Cьогодні, 6 січня близько 5.00 вночі у селі Давидів, Пустомитівського району в автомобілі Хонда виявили тіло чоловіка.


Про це повідомив голова ГО Варта 1, Ігор Зінкевич кореспонденту Varta 1.


«В селі Давидів , Пустомитівського району в автомобілі Хонда виявили тіло чоловіка, власника автомобіля, експерти визначили, що 50-річний чоловік помер від передозування наркотичним препаратом » - повідомив Ігор Зінкевич.


Як виявили правоохоронці, померлий - це власник автомобіля.


Експерти визначили, що у чоловіка смерть наступила в результаті передозування наркотичним препаратом.


На місці працює слідчо-оперативна група. 


З виїзду і в’їзду з села Давидів працює патрульна поліція - перевіряють автомобілі, є інформація що в автомобілі перебувала інша особа, яка з місця події втекла.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  3. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті