На Львівщині "ВАЗ" позбавив життя велосипедиста
Дорожньо-транспортна пригода сталась, 26 листопада, близько 16.15 год., на автодорозі «Львів–Самбір–Ужгород», в одному з сіл Старосамбірського району. Про це інформують у відділі комунікації поліції ГУ НП у Львівській області.
Слідчі попередньо встановили, що 29-річний мешканець району, керуючи автомобілем «ВАЗ-2105», скоїв наїзд на велосипедиста, 54-річного місцевого мешканця. Внаслідок наїзду, чоловік отримав тілесні ушкодження, від яких помер у лікарні.
«Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від трьох до п’яти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років або без такого. Водій «Жигулів» затриманий в порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу», — йдеться у повідомленні.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі