На Львівщині відбудуться довибори до п’яти округів
Наприкінці цього місяця, 28 березня, у Львівському, Червоноградському та Стрийському районах Львівщини відбудуться проміжні вибори. У них братимуть участь 23 кандидати в депутати. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.
Довибори депутатів відбудуться у багатомандатних виборчих округах Глинянської міської ради, Лопатинської селищної ради та Козівської сільської ради. За словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Зоряни Павлів, відповідні ТВК вже завершили реєстрацію кандидатів у депутати.
За два депутатські мандати Глинянської міської ради позмагаються 9 кандидатів: четверо у багатомандатному виборчому окрузі № 4 і п’ятеро у багатомандатному виборчому окрузі № 7.
У Лопатинській селищній раді за два депутатські місця поборються 10 кандидатів: семеро у багатомандатному виборчому окрузі № 3 і троє у багатомандатному виборчому окрузі № 7.
На довибори в Козівську сільську раду в багатомандатному виборчому окрузі № 6 зареєструвались 4 кандидати. У цьому окрузі також визначили два депутатські мандати.
За словами Зоряни Павлів, 65 % із зареєстрованих кандидатів є чоловіками. Переважна більшість — 22 із 23-х є самовисуванцями. Наймолодшим із зареєстрованих є 26-річний Володимир Пітлик, найстаршим — 63-річний Володимир Федун. Вони кандидують у Лопатинську селищну раду.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі