На Львівщині відбувся захід «Миколай без кордонів» (фото)

IMG_0665_1577617906_3648x2432_1_0
IMG_0665_1577617906_3648x2432_1_0

У суботу, 28 грудня, відбувся спільний українсько-польський транскордонний захід «Миколай без кордонів» на території Старосамбірського району Львівської області. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Цього року акція відбулась у ЗОСШ І–ІІІ ступенів с. Нове Місто та Добромильській школі-інтернаті для дітей із вадами розумового розвитку. До залізничної станції «Нижанковичі», Старосамбірського району, з м. Перемишля, Республіка Польща, прибула дрезина з подарунками для понад 300 українських дітей.

«Щороку ми проводимо таку акцію не лише для того, щоб принести святковий настрій дітям, а й для того, щоб поглибити міжнародну співпрацю. Ми разом працюватимемо над розвитком спільних проектів», — зазначив директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк.

Так, для наймолодших учасників акції відбулося театралізоване дійство та урочисте вручення подарунків. Ця акція покликана нівелювати бар’єри по обидві сторони кордону, а також сприяти налагодженню добросусідських відносин в прикордонному регіоні та розвитку транскордонного співробітництва. 

Зазначимо, успішне прибуття дрезини відбулося завдяки проведеній у 2016 році акції «Перша залізнична Бещадська Сикиризада», коли закинуту 22 роки тому колію було очищено від дерев та кущів, і по ній поїхав перший невеликий ремонтний поїзд.

Організатори акції ПАТ «Кредобанк» та Віктор Гальчинський, а також громадські організації «Linia 102.pl» і «Linia 102.ua» за підтримки департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.