На Львівщині віддали останню шану загиблому в зоні ООС земляку Роману Задорожному (ВІДЕО)
На Львівщині сьогодні, 2 вересня, віддали останню шану і провели в останню путь загиблого у зоні ООС учасника бойових дій російсько-української війни Романа Задорожного.
Як інформує «Варта1», волонтерка Асоціації ветеранів війни та учасників АТО/ООС Кам’янеччини Роксана Терлецька у “Facebook” повідомляє, що після панахиди за загиблим у храмі УГКЦ Преображення Господнього села Спас, зустріли кортеж з тілом Героя біля храму ПЦУ Різдва Пресвятої Богородиці міста Кам’янка-Бузька.
Після зустрічі кортежу із загиблим Героєм при в’їзді у селище Добротвір, відбулося прощання з Романом Задорожним на подвір’ї будинку по вулиці Сагайдачного, 14, у смт Добротвір.
Заупокійне Богослужіння відбулося у храмі ПЦУ Св. ап. Петра і Павла смт Добротвір.
Поховали Героя на місцевому цвинтарі з військовими почестями.
Як повідомляла «Варта1», над ранок, 2 вересня, у Буську зустрічали траурний кортеж із загиблим героєм — Романом Задорожнім. Люди схили голови перед 27-річним земляком, з яких 5 років свого життя віддав захисту цілісності та незалежності України.
30 серпня 2021 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новозванівка Роман Задорожній потрапив під прицільний обстріл з протитанкової керованої ракети бойовиків, внаслідок чого отримав поранення несумісні з життям.
У зв’язку із загибеллю мешканця селища Добротвір Романа Задорожного, військовослужбовця 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 01.09.2021 № 100 на території Червоноградського району 2 вересня 2021 року оголошено Днем жалоби.
27-річний військовий був родом із Добротвору, служив у 24-й окремій механізованій бригаді імені Короля Данила, яка дислокується у Яворові. У нього залишилася мама, сестри та брати.
[arve url=«https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Froksana.terlecka.54%2Fvideos%2F1032327854183156%2F&show_text=false&width=267&t=0» aspect_ratio=«267:476» loop=«no» muted=«no» /]
[arve url=«https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Froksana.terlecka.54%2Fvideos%2F808773209795370%2F&show_text=false&width=267&t=0» aspect_ratio=«267:476» loop=«no» muted=«no» /]
[arve url=«https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Froksana.terlecka.54%2Fvideos%2F389412379432011%2F&show_text=false&width=267&t=0» aspect_ratio=«267:476» loop=«no» muted=«no» /]
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі