На Львівщині відкрили дахову сонячну електростанцію
Сьогодні, 3 травня, у смт. Запитів Кам’янка-Бузького району на території ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма «Львівресурси» відкрили дахову сонячну електростанцію. СЕС потужністю 500 кВт збільшить частку альтернативної енергії та знизить використання вуглеводневих енергоносіїв при виробництві електричної енергії. Про це інформує прес-служба ЛОДА.
Участь у відкритті СЕС взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.
«Це вже 8 проект по сонячних електростанціях, який реалізується на території Львівщини. Загальна потужність усіх СЕС складає майже 28 МВт. Дуже важливо, що у домогосподарствах встановлюють приватні сонячні електростанції і їхня потужність є майже 3 МВт. Крім того, на території області діють 2 мінігідроелектростанції, також вітрові електростанції, загальна потужність яких майже 50 МВт. Цього року ми плануємо відкрити ще 4 СЕС, ряд нових вітрових електростанцій», - наголосив Ростислав Замлинський.
Це спільний проект ПП «Арт-Енерго» та ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма «Львівресурси». Запланована орієнтовна кількість вироблення електроенергії в рік – близько 549 945 кВт/год.
Сума залучених інвестицій у будівництво СЕС становить понад 14 млн гривень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі