На Львівщині відкрили пам'ятник комбату Андрію Гергерту
Сьогодні, 14 жовтня, у селі Баня Лисовицька, що на Львівщині, відбулось відкриття пам’ятника комбату 8-го окремого батальйону Аратта Української Добровольчої Армії Андрію Гергерту другу «Червню». Про це інформує, у «Facebook», Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії.
На відкритті були присутні родина, бійці, волонтери, духовенство представники місцевої влади та громада.
Пам’ятник відкрили на Алеї слави Героїв АТО «Нескорені», що у Меморіальному сквері пам’яті Тараса Бруса (с. Баня Лисовицька, Стрийщина, Львівська область).
Андрій Гергерт помер 1 серпня 2020 р. внаслідок раку шлунку. На фронті був з березня 2014 року. Потрапив у 5-й батальйон. Був заступником командира 2-го запасного батальйону (2-га резервна сотня ДУК ПС). Став командиром 8-ї окремої роти ДУК, яка згодом збільшилася до батальйону.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі