На Львівщині внаслідок ДТП постраждало двоє осіб (фото)
Встановлено, що автомобіль «Фольксваген Транспортер» зіткнувся з автомобілем «Нісан Note», інформує відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Наталії Магулки, Золочівський ВП.
"Дорожньо-транспортна пригода трапилася 4 червня близько 11.00 на автодорозі Львів – Тернопіль поблизу села Куровичі, Золочівського району.
Як встановили правоохоронці, відбулося зіткнення автомобіля «Фольксваген Транспортер» під керуванням 39-річного жителя Тернопільської області з автомобілем «Нісан Note», за кермом якого перебував 58-річний мешканець міста Червоноград.", йдеться у повідомленні.
Внаслідок автопригоди постраждали дві 56-річні пасажирки автомобіля «Нісан» з міста Червоноград. В однієї медики діагностували «черепно-мозкову травму, скальповану рану лобної ділянки голови, забій лівого колінного суглобу», в іншої – «травму обох нижніх кінцівок, забій правого колінного суглобу». Обох жінок госпіталізовано в одній з лікарень Львова.
Правоохоронці встановлюють обставини ДТП. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобом) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий термін. Призначено експертизи.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі