На Львівщині внаслідок перекидання квадроциклу постраждало троє дівчат
Наразі поліцейські встановлюють обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася сьогодні, 9 травня, близько 14.00 на горі в селі Славське, Сколівського району.
Як попередньо встановили поліцейські, 42-річний мешканець Сколівського району, керуючи квадроциклом «Бомбардир», не впорався з керуванням, внаслідок чого сталося перекидання транспортного засобу.
В результаті автопригоди троє пасажирок, мешканок Тернопільської області віком 14-15 років, із тілесними ушкодженнями було доставлено у лікарню. Одну з них після надання медичної допомоги відпустили, двох інших госпіталізовано.
Наразі поліцейські встановлюють обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- На Вінниччині протестувальники побили керівника електромереж через відключення світла
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
Коментарі