На Львівщині внаслідок зіткнення з «Фольксвагеном» мотоцикліст опинився у лікарні
Дорожньо-транспортна пригода сталась, 11 листопада, близько 14:45 год., у місті Ходорів, Жовківського району. Як попередньо встановили правоохоронці, водій мотоцикла «ІЖ», 19-річний місцевий мешканець, не впорався з керуванням та скоїв зіткнення з автомобілем «Фольксваген Поло», яким керував 74-річний мешканець Нового Роздолу. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НПУ Львівщини.
Внаслідок зіткнення, мотоцикліст отримав тілесні ушкодження та доправлений у місцеву лікарню. Наразі, правоохоронці з’ясовують обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі