На Львівщині водій автомобіля на смерть збив чоловіка (ФОТО)
Дорожньо-транспортна пригода тапилася 21 жовтня, о 18:50 годинни, на автодорозі сполученням «Жовква-Ковель», в смт Гірник, Червоноградського району. Про це «Варта1» повідомили у Департаменті цивільного захисту населення Львівської ОДА.
37-річний мешканець Червонограда, керуючи автомобілем «ВАЗ 21063», здійснив наїзд на пішохода, який, від отриманих травм, загинув на місці події.
Зазначається, що обставини події та анкетні дані загиблого з’ясовуються.
Як повідомили у пресслужбі поліції Львівської області, водій автомобіля здійснив наїзд на велосипедиста.
"Попередньо правоохоронці встановили, що водій автомобіля «ВАЗ 21063», 37-річний мешканець Червонограда здійснив наїзд на велосипедиста, який, від отриманих травм, помер на місці події. Особа загиблого встановлюється.
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років або без такого", — повідомили у поліції.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі