На Львівщині водій автомобіля скоїв наїзд на пішохода
Її госпіталізовано в хірургічне відділення. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 18 жовтня о 20.30 на автодорозі Львів – Шегині по вулиці Грушевського у місті Мостиська.
Як встановили поліцейські, водій автомобіля «Opel Agila», 53-річний мешканець Мостиського району, скоїв наїзд на пішохода, 48-річну жительку міста Мостиська.
Внаслідок автопригоди жінка отримала тілесні ушкодження і з діагнозом «закрита черепно-мозкова травма, забійно-рвані рани волосистої частини голови та лівого вуха, множинні переломи ребер зліва та перелом сідничної кістки» була госпіталізована в хірургічне відділення.
Поліцейські встановлюють обставини ДТП. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобом) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий термін.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі