На Львівщині водій вантажівки збив на смерть людину та втік з місця пригоди
Вчора, 11 жовтня, близько восьмої години ранку у селі Басівка Пустомитівського району невідомий водій, керуючи невстановленим вантажним автомобілем, скоїв наїзд на 60-річного місцевого мешканця, який помер на місці події. Водій з місця ДТП втік, передає відділ комунікації поліції Львівської області.
«Проведеними оперативно-розшуковими заходами ми встановили особу водія вантажівки «МАЗ», якою було скоєно наїзд на загиблого – ним виявився 55-річний мешканець Пустомитівського району. Його затримали в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу. Проводиться досудове розслідування, призначено ряд експертиз», - розповів начальник Пустомитівського відділення поліції полковник поліції Роман Білик.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі