На Львівщині водій автомобіля, який опинився на залізничній колії, втік з місця ДТП (ФОТО)
Подія сталася сьогодні, 20 листопада, у місті Ходорів, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
В Жидачівське відділення поліції близько 05.00 надійшла інформація про те, що у Ходорові на вулиці Стрийській сталася дорожньо-транспортна пригода.
Правоохоронці попередньо встановили, що водій автомобіля «Рено Меган» польської реєстрації на повороті не впорався із керуванням, виїхав за межі проїжджої частини та опинився на залізничній колії. Після цього невідомий утік, залишивши машину на місці події.
Автомобіль доставлений на арештмайданчик. Поліцейські наразі встановлюють особу водія та обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі