На Львівщині водій збив 23-річну дівчину
У середу, 3 листопада, о 09:10 годині, у місті Миколаїв, Стрийського району, відбулася дорожньо-транспортна пригода. Про це «Варта1» повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.
Попередньо відомо, що водій автомобіля «ВАЗ 21013», 56-річний мешканець одного з сіл Стрийського району, здійснив наїзд на 23-річну дівчину.
Внаслідок ДТП, вона отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована.
За фактом ДТП відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, — до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років.
Зараз правоохоронці з’ясовують всі обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі