На Львівщині водій збив вагітну жінку
Вчора, 19 листопада, ввечері на Львівщині водій збив жінку. Про це повідомляють «Варто.Галицькі новини».
У Стебнику чоловік збив вагітну дівчину, зняв номерний знак та втік з місця події.
Дівчину привезли на приймальний покій Дрогобицької міської лікарні № 1, її оглянули лікарі.
Життю мами та малюка нічого не загрожує.
Обставини автопригоди з’ясовують правоохоронці.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
- У МОУ оголосили, хто займе 50% посад штурмовиків та піхотинців
- У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
- У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
- Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні
Найчитаніше
- Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
- Суддя з Львівщини сяде на вісім років за грати
- Стали відомі подробиці смертельної автопригоди в якій електромобіль впав у річку на Львівщині
- Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
Коментарі