На Львівщині водій збив жінку-пішохода і втік з місця ДТП
Дорожньо-транспортна пригода сталася у понеділок, 14 вересня, поблизу села Ясенівці, Золочівського району. Близько 00:30 год., до поліції надійшло повідомлення про те, що на узбіччі дороги виявлено жінку з тілесними ушкодженнями.
«Як попередньо встановили правоохоронці, невідомий водій, перебуваючи за кермом невстановленого транспортного засобу, скоїв наїзд на жінку-пішохода, 43-річну мешканку району, після чого втік з місця події. Потерпілу із тілесними ушкодженнями доправлено до лікарні, де її госпіталізовано до реанімаційного відділення», — розповіли у відділі комунікації поліції Львівської області.
За фактом слідчі Золочівського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, — обмеження волі на термін до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий термін.
Досудове розслідування триває. Правоохоронці встановлюють обставини події та вживають усіх заходів для розшуку водія, причетного до скоєння ДТП, а також транспортного засобу, яким було скоєно наїзд.
Також поліцейські просять зголоситись очевидців ДТП — якщо ви володієте інформацією, яка допоможе розшукати автомобіль та встановити особу водія-втікача, зателефонуйте на оперативну лінію «102» або зверніться безпосередньо у Золочівський відділ поліції.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі