На Львівщині вогнеборці врятували від пожежі дві будівлі й авто (фото)
Учора, 13 травня, о 10:43 год., до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Мукані, Радехівського району, у дерев’яному житловому будинку, розміром 10×10 м. Про це інформує ГУ ДСНС у Львівській області.
До місця виклику негайно виїхали рятувальники місцевої пожежної команди с. Оглядів та 21-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Радехів.
На момент прибуття пожежних підрозділів, вогонь швидко поширився горючими дерев’яними конструкціями будівлі та охопив дах. Не гаючи часу пожежники приступили до проведення робіт з ліквідації загорання.
О 11:49 год. вогнеборці локалізували пожежу, та о 12:56 год. ліквідували.
Внаслідок пожежі, вогнем знищено дах та перекриття, 14 вікон та речі домашнього вжитку на площі 60 м2, пошкоджено двері.
Завдяки професійним та злагодженим діям вогнеборців, вдалось запобігти розповсюдженню вогню, тим самим врятувавши житловий будинок від повного знищення та запобігти перекиданню вогню на поруч розміщені 2 будівлі та автомобіль.
До ліквідації займання залучали 6 фахівців особового складу та 2 одиниці спецтехніки.
Внаслідок пожежі, ніхто не постраждав. Причини та обставини події з’ясовуються.
[gallery link=«file» ids=«193386,193385,193384,193382,193381,193380,193379,193378»]
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі