На Львівщині встановили перше електронне табло виміру швидкості руху (фото)
Сьогодні, 13 листопада, перед в’їздом у Рудки, Самбірського району, в рамках реалізації проекту міжмуніципального співробітництва встановлено електронне табло виміру швидкості руху автомобіля в населеному пункті. Про це поінформували в спільноті «Самбір», у «Facebook».
За словами голови районної ради Віталія Кімака, продовжується співпраця з партнерами над створенням сучасної системи забезпечення безпеки на автошляхах Самбірщини. Вона передбачає застосування новітньої системи відео спостереження у громадах району, аналогів якій, наразі, немає на Львівщині.
Зазначено, що проект розпочато з Рудок як центра міської ОТГ. Попереду другий етап — встановлення відеофіксації швидкості.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі