На Львівщині втопилась 63-річна жінка
Вчора, 24 жовтня, о 14:52 год., у селі Ілів, Миколаївського району, у місцевому озері виявлено тіло 63-річної жінки. Тіло витягнули на поверхню працівники Національної поліції.
Близько 14.50 год., односельчанин виявив в озері тіло жінки без ознак життя і повідомив у поліцію. Про це розповіли у відділі комунікації поліції у Львівській області.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили особу загиблої — 63-річної місцевої мешканки.
«Слідів насильницької смерті на тілі жінки виявлено не було. Попередньо встановлена причина смерті — утоплення. Також поліцейські встановили, що жінка йшла по корову дорогою, що пролягала біля озера», — йдеться у повідомленні.
За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України. Правоохоронці з’ясовують обставини події, призначені експертизи.
Обставини з’ясовуються.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі