На Львівщині викрили подружжя педагогів наркодилерів (фото, відео)
Вони налагодили канал ввезення наркотиків та психотропів з країн ЄС до України. У зловмисників вилучено партію наркотичних та психотропних речовин вартістю понад чверть мільйона гривень за цінами «чорного» ринку. Відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу, яка передбачає відповідальність за збут наркотиків. Про це інформує Департамент протидії наркозлочинності Національної поліції України.
Оперативники Департаменту протидії наркозлочинності (ДПН) Національної поліції України спільно зі слідчими Головного слідчого управління (ГСУ) за процесуального керівництва Генпрокуратури викрили протиправну діяльність подружжя наркозбувачів. Зловмисники, мешканці Львівської області, налагодили канал постачання з країн Євросоюзу та подальшої реалізації в Україні наркотиків і психотропів.
Поліцейські з’ясували, що наркодилерами виявилися вчителі середньої школи. Один з педагогів викладав основи безпеки життєдіяльності та історію, а інший – англійську мову.
Оперативники провели низку необхідних дій та вилучили в подружжя значну партію наркотичних і психотропних речовин. Серед вилученого, зокрема – 100 г амфетаміну, 0,5 л опію ацетильованого та 100 г опію екстракційного.
Крім того, вилучено понад 100 пігулок наркотичного лікарського засобу «Subutex» і 57 флаконів лікарського засобу «Тропікамід», а також понад 150 пігулок лікарського засобу з вмістом прекурсору «псевдоефедрин». Цей препарат використовується для виготовлення метамфетаміну. За цінами «чорного ринку» вартість вилученого складає понад 250 тисяч гривень.
Наразі чоловіка і жінку заарештовано. Слідчі інкримінують затриманим протиправні дії, пов’язані зі збутом наркотиків і психотропів (ч. 3 ст. 307 КК України). За вчинення такого злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі