На Львівщині виявили незаконну вирубку лісу (фото)
За фактом незаконної порубки дерев на Львівщині поліцейські відкрили кримінальне провадження. Про це повідомляє Поліція Львівської області.
Правоохоронці вдячні небайдужим громадянам, які відповідально ставляться до проблеми незаконної вирубки лісу, та просять повідомляти про такі факти на оперативну лінію «102». Поліцейські реагуватимуть негайно.
З січня під час моніторингу соцмереж працівники поліції виявили інформацію про те, що на пилораму, розташовану в одному з сіл Старосамбірського району, були завезені незаконно зрубані дерева.
Працівники Старосамбірського відділення поліції розпочали перевірку. На місце події негайно виїхали слідчо-оперативно група та працівники інших служб.
На території пилорами, яка належить 46-річному мешканцю району, правоохоронці виявили дерева сосни та ялиці. Під час проведення першочергових слідчих дій поліцейські встановили, що до незаконної порубки дерев на території лісового господарства поблизу села Велика Волосянка причетний 53-річний мешканець району.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, — до трьох років позбавлення волі.
Зрубані дерева поліцейські вилучили та передали на зберігання працівникам лісгоспу. Проводиться досудове розслідування.
Правоохоронці вкотре нагадують — за незаконну вирубку лісів законодавством передбачена кримінальна відповідальність.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі