На Львівщині виявили склад з решток курей (фото)
Працівники Державної екологічної Інспекції виявили земельну ділянку, засмічену рештками курей. Про це інформує пресслужба Держекоінспекції у Львівській області.
«13 вересня поточного року, провели заходи державного контролю стосовно можливих порушень природоохоронного законодавства на території Утішківської сільської ради, Буського району, Львівської області. При проведенні перевірки встановлено, що біля хутора Переставки, по вулиці Зарічній, на відстані 2–8 метрів від меліоративної канави засмічено землі побічними продуктами тваринного походження від забою курей (пір’я, нутрощі) на площі 600 м кв. та у ямі розмірами 2х3х1 м», — йдеться у повідомленні.
З метою встановлення факту забруднення земель, спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції провели відбір проб ґрунту для проведення лабораторних досліджень на вищевказаній площі.
Матеріали перевірки для вжиття відповідних заходів реагування в межах наданих повноважень, у тому числі в рамках Кримінально-процесуального кодексу скеровано у правоохоронні органи та органи виконавчої влади.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі