На Львівщині з початку року у ДТП загинуло 88 людей
94 відсотки усіх ДТП з участі пішоходів із постраждалими. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області
Як свідчить аналітика, велика кількість ДТП з постраждалими трапилася за участю пішоходів, де більш за все загинуло учасників дорожнього руху. Наїзд на пішохода, надалі є одним із видів ДТП де травмується значна кількість осіб. Це 34,34 % від усіх автопригод. За 11 місяців 2019 року на території області зареєстровано 640 ДТП за участю пішоходів. 599 ДТП з них із постраждалими і в них травмувалося 574 особи і 88 людей загинули.
Патрульні поліцейські постійно наголошують усім учасникам дорожнього руху дотримуватися правил і поважати одне одного на дорозі.
Що ж до роботи із пішоходами, то від початку року інспектори оштрафували вже 1090 порушників, окрім того, в школах, садках та інших установах де працюють дорослі учасники руху, патрульні постійно проводять лекції з безпеки дорожнього руху.
Ми сподіваємося, що кількість загиблих і травмованих налякає громадян і вони задумаються про наслідки ігнорування правил безпеки.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі