На Львівщині за 500 грн продавали «негативні» довідки про проходження тесту на COVID-19

image
image

На Львівщині викрили жінку, яка виготовляла і збувала фальшиві довідки про проходження тесту на коронавірус.

Як повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області, слідчі повідомили мешканці Золочівського району про підозру в підробці та збуті негативних тестів на «Covid-19». За скоєне підозрюваній загрожує покарання — позбавлення волі на термін до п’яти років.

Як встановили правоохоронці, 35-річна мешканка Золочівського району підробляла та збувала довідки про проходження тестування на захворювання «Covid-19» від імені медичних закладів, які такі дослідження фактично не проводили. При цьому «замовники» цих довідок не проходили жодних обстежень та не здавали біоматеріал на дослідження. Вартість підробленої «довідки» становила 500 гривень.

Слідчі Золочівського районного відділу поліції, за процесуального керівництва Золочівської окружної прокуратури, повідомили зловмисниці про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, що загрожує підозрюваній — позбавлення волі на термін до п’яти років.

Як інформує прокуратура Львівської області, у березні цього року у Золочеві жінка приймала замовлення на виготовлення підроблених довідок про проходження ПЛР-тестування, нібито виданих у провідних медичних лабораторіях України. Особи, які робили у неї замовлення, таке тестування в лабораторних умовах не проходили, лише повідомляли підозрюваній особисті анкетні дані, які у подальшому зазначалися в бланку. Вартість такої довідки складала 500 грн.

Медичні заклади, у свою чергу, підтвердили, що особи, на ім’я яких були видані довідки про відсутність захворювання, насправді не були їхніми клієнтами.

varta1.com.ua: Новини