На Львівщині зафіксували землетрус
В ніч на 4 грудня, у селі Станіславчик, Бродівського району зафіксовано землетрус. Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
За даними сейсмостанції «Львів», землетрус зафіксовано 3 грудня, о 21:25:48 год. (по Грінвічу) або 23:25:48 год. (за Київським часом) у районі с. Станіславчик, Бродівського району, між м. Радехів і м. Броди.
За даними обробки мережі сейсмічних станцій Відділу сейсмічності Карпатського регіону ІГФ НАН України:
Координати епіцентру: широта 50.24 гр., довгота 24.98 гр.
Час в епіцентрі 0=21 25 48.1 (по Грінвічу) або 0=23 25 48.1 (по Києву)
Магнітуда по довжині запису МD=2.2, клас К=8.0
Глибина гіпоцентру 5,7+-1,7
З населених пунктів інформація не поступала.
За шкалою інтенсивності MSK-64 — Невідчутний землетрус — від 0–2 бали. (Інтенсивність коливань лежить нижче межі чутливості людей; струси землі виявляються і реєструються тільки сейсмографами).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі