На Львівщині затримали бус, в якому під виглядом пошти перевозили речовину із специфічним запахом (ФОТО)
На Львівщині патрульні виявили мікроавтобус, в якому за накладною мали перевозили пошту, а насправді — речовину із запахом спирту.
Як повідомили «Варта1» у Патрульній поліції Львівської області, вчора увечері патрульні 4 батальйону поблизу міста Городок помітили на узбіччі автомобіль «Mercedes-Benz 615 D». Він був помітно завантажений.
Поліцейські підійшли до водія аби з’ясувати, чи йому бува непотрібна допомога. Чоловік почав помітно нервувати. Інспектори попросили пред'явити його документи на вантаж та водійські.
У товарно-транспортній накладній було вказано, що водій перевозить пошту, однак біля автомобіля був різкий запах спирту.
37-річного керманича попросили відчинити багажне відділення. Воно було вщент заповнене бочками з невідомою речовиною, запах якої був схожий на спирт.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу відділу поліції.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі