На Львівщині затримали квартирного злодія
В Сокальське відділення поліції 1 серпня звернулася за допомогою 40-річна жителька райцентру. Жінка повідомила, що близько 23.00 год. в її квартиру через відчинене вікно проник невідомий чоловік. Більше про це йдеться у повідомлення прес-служби НПУ Львівщини.
Злочинець викрав у потерпілої торбинку, в якій знаходилися особисті документи, ключі від помешкання та грошові кошти: 400 гривень, 100 доларів США та понад 100 євро. Заявниця побачила незнайомця в той момент, коли він тікав з місця злочину, проте затримати його не змогла.
Працівники поліції встановили, що до вчинення правопорушення причетний, раніше неодноразово судимий, 30-річний місцевий мешканець.
Йому повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від чотирьох до восьми років.
За рішенням суду зловмисник зараз знаходиться під цілодобовим домашнім арештом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі