На Львівщині затримали наркодилера (ФОТО)
За збут наркотичних засобів зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до десяти років.
Працівники Управління протидії наркозлочинності поліції Львівщини спільно із працівниками слідчого відділу Сокальського відділення поліції та за процесуального керівництва Червоноградської місцевої прокуратури викрили зловмисника, 25-річного львів’янина, який організував збут наркотичних засобів у місті Червоноград та на території Сокальщини, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.
Під час затримання та санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили у чоловіка нарковмісні таблетки «субутекс», які містять наркотичний засіб «бупренорфін», медичні шприци, мобільний телефон та грошові кошти, отримані від збуту наркотиків. Вилучене скеровано на експертне дослідження.
Зловмисник був затриманий в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Максимальне покарання, передбачене статтею, - позбавлення волі на строк від шести до десяти років із конфіскацією майна.
Суд обрав зловмиснику міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі