На Львівщині затримали ще одного учасника злочинної групи, підозрюваного у викраденні людини
Раніше судимого за розбій 37-річного зловмисника, мешканця Львівщини, який переховувався від слідства, правоохоронці розшукали та, згідно із рішенням суду, затримали 11 серпня на території Перемишлянського району. Невдовзі йому буде обрано запобіжний захід, повідомили у поліції Львівщини.
Як встановили слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів (детективи) слідчого управління поліції Львівщини спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури області, 14 березня 2019 року, на стоянці одного із львівських торгово-розважальних центрів, зловмисники силоміць заштовхали у мікроавтобус «Фольксваген» львів’янина, завезли його у лісовий масив на Пустомитівщині, де утримували протягом кількох годин. При цьому зловмисники побили потерпілого.
Оскільки учасники злочинної групи переховувалися від слідства, 23 липня 2020 року заочно повідомили трьом зловмисникам, мешканцям Львівщини, віком 27, 37 та 38 років, про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — обмеження волі на термін до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін.
Одного із учасників злочинної групи правоохоронці затримали 5 серпня у Житомирській області. Наступного дня суд обрав йому запобіжний захід — цілодобовий домашній арешт.
Досудове розслідування триває. Правоохоронці вживають заходів для встановлення місця перебування та затримання ще одного учасника злочинної групи.
Нагадаємо, брата львівської волонтерки, яка облила себе бензином, взяли під домашній арешт за викрадення людини.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- На війні загинув 21-річний Герой зі Львівщини
Коментарі