На Львівщині затримали мешканця Кривого Рогу, який хотів виїхати до Польщі з паспортом брата-близнюка

34525
34525

У пункті пропуску «Шегині» прикордонники затримали 28-річного мешканця Кривого Рогу, який хотів скористатися паспортом брата-близнюка, щоб потрапити до Польщі.

Про це сьогодні, 6 лютого, повідомляє пресцентр Держприкордонслужби України.

«У пункті пропуску »Шегині« охоронці кордону затримали нашого співвітчизника, який видавав себе за іншу людину. Аби потрапити до Польщі, чоловік хотів схитрувати, адже сподівався скористатися паспортом свого брата-близнюка. І хоч близнюки мають бути схожі як дві краплі води, інспектору з перевірки документів усе ж таки вдалося знайти розбіжності між обличчям пред’явника і фотокарткою в документі», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 28-річний мешканець Кривого Рогу свої дії пояснив тим, що вирішив поїхати за кордон по паспорту брата, так як не мав свого документа.

Додамо, що правопорушника не пропустили через кордон, а чужий документ вилучили.Також ув іншому пункті пропуску «Краківець» правоохоронці затримали громадянина Туреччини, який теж спробував перетнути кордон по чужому паспортному документі. Іноземець слідував автобусом сполученням «Київ–Росток» та на перевірку надав німецький паспорт.

Прикордонники обман викрили та затримали чоловіка за спробу порушення державного кордону.