На Львівщині затримано квартирного злодія, що проник у квартиру пошкодивши металопластикове вікно
Як встановили працівники Бориславського відділення поліції, чоловік через вікно проник у квартиру, викрав звідти майно власника та здав його у ломбард. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.
У Бориславське відділення поліції 4 вересня за допомогою звернувся 24-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що за час його двомісячної відсутності з його квартири було викрадено: аудіо колонки, мобільний телефон, золоту обручку, банківські картки та інші речі.
Як встановили правоохоронці, злодій проник у приміщення, пошкодивши металопластикове вікно. Особу зловмисника також встановлено – ним виявився 37-річний місцевий мешканець. Викрадені речі він встиг здати у ломбард, де їх і виявили поліцейські.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Проводиться досудове розслідування, правоохоронці перевіряють зловмисника на причетність до скоєння інших злочинів.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі