На Львівщині затримано понад 600 осіб, які порушували правила безпеки на залізниці
Впродовж чотирьох місяців 2019 року, на території регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», стрільці служби воєнізованої охорони магістралі затримали за порушення правил безпеки на залізничних об’єктах 648 осіб. Про це інформує прес-служба Львівської залізниці.
До адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 109 «Порушення правил з охорони порядку і безпеки руху на залізничному транспорті» Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнуто 631 особу, що сплатили штраф на загальну суму понад 21,6 тис гривень.
Серед типових порушень правил безпеки — випадки ходіння по коліях та перехід колій у невстановлених місцях.
На жаль, через легковажне ставлення до питань особистої безпеки та незначний розмір штрафів, чимало громадян продовжують порушувати правила. Тож із метою запобігання травмуванню на об’єктах інфраструктури, для гарантування безпеки руху поїздів та пасажирів, особливо літньої пори, коли суттєво збільшується кількість людей, що подорожують залізничним транспортом, Львівська магістраль черговий раз звертається до громадян із проханням бути особливо уважними та обережними, перебуваючи на залізничних об’єктах і поблизу них, та закликає суворо дотримуватися правил безпеки на залізничному транспорті.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі