На Львівщині жінка намагалася незаконно вивезти дитину за кордон

ko555rdon-mrg__large__large
ko555rdon-mrg__large__large

Вчора, у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Грушів» 41-річна громадянка України зі своєю неповнолітньою донькою намагалася виїхати за кордон. На паспортний контроль жінка надала нотаріально завірену заяву батька дитини про дозвіл на вивезення її за кордон. Про це повідомляють «Львівські новини МБ».

У ході перевірки прикордонники встановили, що батько на момент видачі заяви перебував за межами України, тому аж ніяк не міг підписати наданий прикордонникам документ.

Враховуючи виявлені ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів», прикордонники направили представникам Нацполіції України відповідне повідомлення.

Через кордон матір з донькою не пропустили та передали співробітникам поліції. З початку року, на ділянці Львівського прикордонного загону правоохоронці не пропустили через державний кордон близько 500 дітей. Причинами не пропусків були відсутність дозволів на вивіз дітей від одного з подружжя або пред’явлення підроблених документів.

Державна прикордонна служба України звертається з проханням до усіх громадян, які найближчим часом збираються перетинати кордон, у тому числі з неповнолітніми дітьми, відповідально ставитись до оформлення своїх документів та документів на дітей.