На Львівщині жінка зарізала чоловіка

Смертельний удар кухонним ножем жінка нанесла чоловіку під час сімейного конфлікту. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.


14 березня близько 00.30 до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл Пустомитівського району 32-річний чоловік у власному будинку наніс собі удар ножем у серце, внаслідок чого й помер.


На місці події працювала слідчо-оперативна група. Як встановили правоохоронці, чоловік не вчиняв самогубство, а смертельний удар кухонним ножем йому нанесла його 30-річна дружина під час сімейного конфлікту.


За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.1ст.115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Проводиться досудове розслідування.


Зловмисниця затримана в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для неї міру запобіжного заходу. Проводиться досудове розслідування.


 


 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю