На Львівщині жорстоко побили та здійснили сексуальне насильство щодо сироти (фото, відео)

Screenshot_8
Screenshot_8

У Перемишлянах, що на Львівщині, зловмисники жорстоко побили дівчинку сироту. Про це інформує, у соцемержі «Facebook», Олена Липа.

Авторка публікації уточнює, що вже декілька тижнів просторами інтернету розповсюджується відео сексуального насильства щодо дівчини, зняте у Перемишлянах. З етичних міркувань відео не публікуємо, воно є у розпорядженні «Варта1».

Однак, всі хто до цього причетний залишилися непокараними.

Місцеві мешканці, повідомляють, що дівчинка Віра, сирота з Рогатинського району, Івано-Франківсьокї області. У листопаді дівчина закінчила навчання в училищі та продовжила проживати у Перемишлянах, орендуючи житло, спільно з працівницею бару «Автостиль».

Зі слів місцевих, близько двох тижнів тому, у барі «Автостиль» дівчині ця працівниця бару на голову вилила майонез та повитирала їй голову ганчіркою, якою мила підлогу у барі. Власники бару звільнили працівницю, яка брала участь у знущанні.

[video width=«320» height=«576» mp4=«https://varta1.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/123.mp4»][/video]

Дівчину працівниця бару побила по руках, завдала при цьому переломи руки.

[video width=«288» height=«480» mp4=«https://varta1.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/VID_20200310_214847_264.mp4»][/video]

На правах анонімності, нам повідомили про працівницю бару: «Тримали її під замком, у місто не відпускали одну, забрали мобільний телефон та гроші в сумі 45 тис, які мала на картці».У побитті та знущаннях також звинувачують її дітей та невістку.

Як повідомили місцеві, у Перемишлянах правоохоронці відмовилися прийняти від дівчини заяву про злочин.Дівчина повернулася на Франківщину, де звернулася у правоохоронні органи.

Закликаємо, правоохоронні органи та соціальні служби належно відреагувати на публікацію.