На Львівщині злочинна група завдала збитків банку

Вчора, 5 грудня, слідчі поліції повідомили про підозру зловмисникам, які незаконно заволоділи сумою коштів на понад 1,5 мільйона гривень. Лідером злочинного угрупування виявилася 50-річна мешканка Жидачівського району. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.
Слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів встановили, що діяла група впродовж 3 років, з 2015 до 2018 року.
Жінка обіймала посаду керівника відділення банку, що й дозволяло їй та ще 5 співучасникам злочину, які також працювали в цьому банку (віком від 33 до 58 років), проводити незаконні грошові операції.
Правопорушники перераховували кошти з депозитних рахунків на поточні, не повідомляючи про це клієнтів банку, керівництво та власників грошей.
Отримані гроші вони знімали у банкоматах.
Тепер зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років з обмеженим правом обіймати певні посади.
«Їх звинувачують у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України та ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей — позбавлення волі на термін до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років та з конфіскацією майна», — йдеться у повідомленні поліції.
Вирішується питання про обрання для підозрюваних запобіжних заходів. Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини

Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції

Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО

У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі