На Львівщині злодій підпалив магазин
У ніч на 25 травня, у Перемишлянське відділення поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл району невідомий зловмисник проник у магазин, викрав товар та підпалив приміщення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.
Правоохоронці встановили, що до скоєння злочинів причетний 26-річний раніше судимий мешканець району та затримали його в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Сума збитків, завданих внаслідок пожежі, становить близько 300 тисяч гривень.
Слідчі Перемишлянського відділення поліції повідомили затриманому про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 (крадіжка) КК України та ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) КК України. Максимальне покарання, що загрожує зловмиснику — до десяти років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі