На Львівщині зловмисник викрав автомобіль у свого знайомого
У Мостиське відділення поліції, 9 січня, з заявою про викрадення його автомобіля «Форд Скорпіо», звернувся 27-річний мешканець міста Судова Вишня. За словами заявника, близько 1.45 год., візуально знайомий чоловік, якого він підвозив, несподівано заволодів ключами від його автомобіля, завів його та поїхав, залишивши власника на вулиці.
Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.
За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — від трьох до п’яти років позбавлення волі.
Орієнтування на викрадене авто було надане поліцейським і, невдовзі, інспектори групи реагування виявили викрадений «Форд» на автодорозі, неподалік одного з сіл у Мостиському районі. Особу зловмисника, причетного до незаконного заволодіння транспортним засобом, встановлено — ним виявився раніше неодноразово судимий 20-річний мешканець Судової Вишні. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.
Автомобіль поліцейські вилучили, проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі