На Львівщині знищили небезпечні знахідки часів минулої війни

16 серпня відповідно до поданих заявок фахівцями піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено нещодавно виявлені боєприпаси часів ІІ Світової війни. Про це інформує прес-центр ДСНС Львівської області.
"Ручну гранату М-13, що виявили в с. Лисовичі Стрийського району на березі озера, на відстані 1 000 м від житлових будинків.
9 ручних гранат Ф-1 та 157 набоїв калібру 7.62 мм, що виявили в с. Чишки Пустомитівського району під час проведення земляних робіт на власній присадибній ділянці, на відстані 10 м від житлового будинку.
Ручну гранату Ф-1 виявлену під час проведення земляних робіт на власній присадибній ділянці, на відстані 15 м від житлового будинку в с. Дуліби Стрийського району.
Всі боєприпаси знищено у встановленому порядку", йдеться у повідомленні.
Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.
Тому, в таких випадках необхідно бути вкрай обережними, в жодному разі не чіпати предмет, схожий на боєприпас, а тим паче, не намагатися його вилучити та перенести. Про знахідку необхідно терміново повідомити Службу порятунку за номером «101».
varta1.com.ua: Новини

У Луцьку суд виніс вирок чоловіку, який обікрав церкву
З’ясувалося, що чоловік уже був судимий за подібні злочини

У Києві водій Mitsubishi почав стрілянину після конфлікту на дорозі
Поліція зупинила його автомобіль в Солом’янському районі столиці

На Хмельниччині фермер відмовився від повістки
Внаслідок своїх дій громадянин був засуджений до позбавлення волі
Найкоментованіше
- На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
- Українських дівчат треба зі школи готувати до захисту Батьківщини – радниця з гендерних питань ЗСУ
- У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
- Військові припускають, що командування може достроково завершити Курську операцію
- Зеленський уточнив, в який момент запрацює тиша
Найчитаніше
- У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
- Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
- Сьогодні перестало битися серце військовослужбовця Василя Мацька з Львівщини
- На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Маркевич
- У водоймах біля Львова працюють водолази з метою пошуку безвісти зниклої жінки (ФОТО)
Коментарі